مطالب آموزشی

25
چکیده: اگر وای‌فای خود را به درستی ایمن نکنید، این امکان را برای دیگران فراهم می‌کنید که از آن استفاده کنند؛ درصورتی که می‌توانید وای‌فای خود را با اعمال روش‌هایی در برابر این افراد ایمن نگه دارید.اینترنت از زمان آغاز به کار خود راه درازی را طی کرده‌است و این موضوع به محققان نخبه و اختصاصی دانشگاه محدود نمی‌شود. در حال حاضر اینترنت در تلفن‌های همراه و تعد... ادامه »
09
چکیده: به پیامک‌های وسوسه‌انگیز، تماس‌های مشکوک، پیشنهادهای واهی و عوام فریبانه از سوی افراد سودجو و فرصت‌طلب مبنی بر برنده‌شدن در قرعه‌کشی و دریافت جایزه، پاداش و ... پاسخ ندهید. هرگونه پیامک مبنی بر برنده شدن تحت عناوین مختلف مثل مسابقه و ...کلاهبرداری بوده و نباید به درخواست سودجویان و فرصت‌طلبان که به بهانه های ... ادامه »
07
چکیده: توصیه امنیتی در حوزه پدافند سایبری: برای هر سایت و برنامه­ای که استفاده می­کنید از رمز عبور قوی استفاده کنید گذرواژه ها یکی از مهمترین کنترل­های دسترسی به اطلاعات هستند. اغلب کاربران یک رمز عبور مشابه برای چند حساب دارند. که این امر باعث می­گردد نفوذگر با حدس زدن یکی از رمز­های شما به تمام حساب­های دیگر دسترسی... ادامه »

پانل تغییر سبک

رنگ اصلی را انتخاب نمایید

تغییر رنگ و اندازه پوسته

کامپیوتر تبلت موبایل